Home

Kde nás najdete

Mapa

                                                  NOVINKY - AKTUALIZACE NABÍDKY                                           

 

23.5 2011 NOVÉ ZBOŽÍ : TABÁKY DO VODNÍ DÝMKY  ,SHIAZO - kamínky do vodní dýmky = bez nikotinu !!

               KONOPNÁ LÉČIVÁ KOSMETIKA , SKLENĚNÉ KONVICE k přípravě Artisian Tea - KVETOUCÍ ČAJE                   JABLEČNÉ TRUBIČKY - nízkokalorické , ale vynikající !, BÍLÝ NUGÁT s mandlemi , GOJI ..

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10.5 2011 Konečně po dlouhé době dorazily BEZLEPKOVÉ TRUBIČKY OLEXE ! Nový dodavatel - lepší cena !!!( Je možno po dohodě zajistit i bezlepkové těstoviny a produkty pro bezlepkovou dietu ) 

 9.5 SPOUSTA NOVINEK- nestíháme dopisovat ...- JIAOGULAN ( pětilistý ženšen ) , několik nových kořenících směsí bez glutamanu ,dodán i ZÁZVOR  a ANANAS  BEZ CUKRU A KONZERVANTŮ !!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

od 22.3 2011

Informace doplněny o NABÍDKOVÝ LIST ČAJŮ A KOŘENÍ  --->zde je celý , jednotlivé rubriky budou postupně doplňovány

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vítáme Vás na stránkách vůní, chutí, dálek a mnoha jiných radostí.

Odložte své každodenní starosti a trápení, vytrhněte se z neustálého spěchu a račte vstoupit do našeho neobyčejného krámku. Vnímejte exotické vůně cizokrajných koření, chuti lahodných čajů... Udělejte něco pro své zdraví a pohodu, či si jen tak udělejte radost malým netradičním dárkem, knihou....

Jsme připraveni splnit Vaše přání, poradit s výběrem. U nás nemusíte spěchat, prohlížejte, přivoňte, vybírejte, ptejte se.

Budete-li posléze odcházet alespoň o trošku spokojenější a veselejší, řekněte o nás svým známým a přátelům. Pakliže ne, řekněte to nám a my se postaráme o nápravu. Neprodáváme pouhé zboží, prodáváme úsměv, štěstí, dobrou náladu!

Jsme tu pro Vás v pondělí 11.00-17.00 hodin, od úterý do čtvrtku 8.00-17.00 hodin ,v pátek 8.00-15.00 hodin. O víkendech se staráme o doplnění koření a čajů , přes letní sezonu nás najdete i na známých poutních místech a kulturních akcích - na příslušná místa a data včas upozorníme na těchto stránkách .

Těšíme se na Vaši návštěvu - KNIHANKA team .

kontakt : mobil 776728472

e-mail : knihanka@seznam.cz

adresa : Dvořákova č. 3 , 750 02 Přerov

Fotogalerie ( akce mimo obchůdek )

AKCE !

Kvetoucí čaje

Sypané čaje

Bylinné sirupy

Koření

Zdravá výživa

Mlsání, čokoláda

Minerály,polodrahokamy

Vykládací a inspirační karty

FANTASY ART sběratelské karty

Hry a hračky

Vodní dýmky

Knihy

Doplňkový sortiment

NOVINKY

TOPlist

 

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat